יבוא מסין
דף בית אודות NEXUS גלריות מאמרים צור קשר ENGLISH
strip
  האם יש קסם המזרח ???? כן לא.  
 

האם יש קסם במזרח...????  כן ולא.

 בעידן הגלובלי, בו כל העולם הינו כפר קטן אחד  וככל שאנחנו מכירים טוב יותר את המדינות השכנות הסובבות אותנו, אנו שואפים להיות "החלוץ לפני המחנה, – תרים אחר כלים, תהליכים ופתרונות שיתנו מענה טוב יותר לצרכים הארגוניים או העסקיים. 

סין, המדינה הגדולה בעולם , נראית מצד אחד רחוקה מאוד, זרה ובלתי מובנת לרובנו, אך משמכירים אותה מקרוב, כמוני, התמונה שונה לחלוטין. 8,000 ק״מ ו- 12 שעות טיסה מפרידות ביננו לבין מעצמה זו, אולם בלחיצת כפתור אנחנו ממש שם.

הנה סיפור, שידגים את ה"רחוק-קרוב" הזה, שקשה לתפוס את עוצמתו. במהלך ביקורי האחרון בסין, כאשר נסעתי ברכבת משגנזן לשנחאי, נסיעה שנמשכת כ-12 שעות , יום ולילה, גומאת אלפי ק"מ במרחבים העצומים והבלתי נתפסים בין הכפרים ושדות האורז. לפתע, כל כך רחוק, באמצע השום מקום, אני מקבל שיחת טלפון מאשתי ומשוחח אתה בשיחת ווידאו, צופה ומפטפט עם ילדי באמצעות אייפון, מכשיר סלולארי זעיר, המקשר אותי עם יקירי, בצד השני של העולם. כמעט בלתי נתפס כמה הטכנולוגיה המודרנית, רק של העשור האחרון, מצליחה לצמצם את המרחק הפיזי העצום ולשדר תמונה וקול ב-LIVE, לתוך קרון של רכבת נוסעת, אלפי קילומטר משם.

הטכנולוגיה המודרנית ופיתחן של הזדמנויות חדשות בחלק זה של העולם שלא היה מוכר לנו, הביאה חברות יצרניות ויבואניות שונות לבדוק אפשרויות לעסוק בסחר עם סין ולייבא מוצרים מוגמרים או חומרי גלם מהמזרח. חברות רבות, אף הצטיידו בכוח אדם מקצועי מיוחד שיועד למשימה זו – פתיחת השער להזדמנויות החדשות שסין, מאפשרת לנו היום, זאת בעידן בו מטרתו של כל עסק, הינה התייעלות ושיפור הרווחיות. 

רבים סוברים בטעות, כי הערך הגדול והחשוב ביותר הטמון בסחר עם סין, הינם המחירים הנמוכים יחסית, לעיתים בעשרות אחוזים, מהאלטרנטיבה הקיימת. זה אכן נכון, שמקרים רבים, אך זהו בהחלט איננו בשום אופן השיקול היחיד. משימתה הראשונה במעלה של כל חברה, המעוניינת לבחון ברצינות דרך זו, של סחר או ייצור במזרח , היא רמתו ואיכותו של המוצר, או כמו שאמרה לי פעם סינית בעברית עילגת כאשר בחנתי מוצר לחברה אותה אני מייצג, ״ אתה מחפש מוצר עובד?, לא עובד? או ככה ככה...?״.  היא היטיבה לסכם את העניין כולו במשפט אחד. כך שלמעשה, צריך למצוא את השילוב "המנצח" בין מחיר לאיכות וזו בדיוק תחום ההתמחות שלנו, בנקסוס גולד. צורכי הלקוח, סין ומה שביניהם... 

המשימה העיקרית שלנו, בנקסוס גולד, כפי שאנו רואים זאת, היא למצוא עבור לקוחותינו, את היצרנים, הספקים, אנשי המקצוע ואמצעי הייצור – המתאימים והאמינים ביותר, כדי לוודא שלא יהיו פערים, ולו דקים, בין מפרט ההזמנה לאיכות התוצרת המסופקת. מערך הבקרה שאנו מפעילים בסין, באמצעות מערך נרחב של נציגויות והמשרד המקומי שלנו, מאפשרים לך לוודא, שהתוצאה, זהה לתכנון. בסין, זה לא מובן מאילו. אנו יודעים זאת, זה תחום המומחיות שלנו. 

לאחרונה, יותר ויותר מנהלים פונים אלי, כדי לבחון את האפשרות להסתייע בנו, נקסוס –גולד, כדי לשלוח זרועות ארוכות ואפקטיביות יותר למקורות והזדמנויות חדשות, דבר שיביא במהירות רבה להתייעלות ולשיפור משמעותי בעלויות הסחר והרכש.  אנו מציעים כיום, פיתרון כולל ומלא – ONE STOP SHOP- מהרעיון, דרך כל תהליכי התכנון, הייצור, השינוע והלוגיסטיקה, עד להגעתו של המוצר בשלום לישראל.  בשנה האחרונה, השקענו משאבים רבים, לאיתורם של גורמי סחר, ייצור ותפעול, המציעים סטנדרטים גבוהים ופתרונות רבי ערך והגענו להסכמים מתאימים כדי שנוכל להעניק שירות רב ערך זה ללקוחותינו בישראל. 

המערך המקצועי והעסקי שהקמנו בסין, מאפשר "ירידה לרזולוציה" גבוהה ביותר, לכל צורך או פתרון נדרש, החל מהזמנה "קטנה" ומהירה של מוצרי מדף ועד תפירה מדויקת של פתרון, מהעיצוב ועד האספקה, הכול לפי הצורך. 

אז האם יש קסם בסחר עם סין...???  כן ולא. הקסם, טמון בקשת ההזדמנויות העצומה שמציעה תת היבשת העצומה הזו, על שלל אפשרויותיה. לא, כיוון שניתן לקצר את  8,000 ק"מ ו- 12 שעות הטיסה, באמצעות חיוג אחד.
 
למידע נוסף בתחום של יבוא מסין, ניתן לפנות בטלפון : 072-2405970, נייד: 054-5515970
 
099.png
office@2nexus.co.il
 רח' דרך מאיר ויסגל 2, בית סאפיינס, פארק המדע, רחובות.  טלפון: 072-2405970

 Copyright © 2009 nexus gold. All Rights Reserved.        
                                                              קידום אתרים בגוגל